2-3 травня 2026 року у Волочиську відбувся вже третій «Кубок Волочиської громади». Цьогоріч змагання зібрали понад 220 учасників із семи областей України: Тернопільської, Вінницької, Рівненської, Хмельницької, Волинської, Чернівецької та Львівської.
Для нас цей турнір став черговою можливістю продемонструвати майстерність наших вихованців. Команда «КДЮСШ з водних видів спорту» під керівництвом тренерів Анастасії та Володимира Гикавих впевнено виступила на дистанціях, здобувши дві золоті, срібну та бронзову медалі.
Наші переможці та призери:
Єгор Гнатюк -золото на дистанції 3000 метрів у байдарці-одиночці.
Анна Лактіна - золото на дистанції 2000 метрів у байдарці-одиночці.
Лілія Пейко - срібло на дистанції 2000 метрів.
Денис Перхалюк - бронза на дистанції 2000 метрів.
Окрім нагород, наші вихованці отримали безцінний досвід змагальної боротьби та нове натхнення для подальших тренувань.
Вітаємо команду з чудовими результатами та бажаємо нових перемог на водних трасах!