Наші веслувальники підкорили «Кубок Волочиської громади»
05 травня 2026
31

2-3 травня 2026 року у Волочиську відбувся вже третій «Кубок Волочиської громади». Цьогоріч змагання зібрали понад 220 учасників із семи областей України: Тернопільської, Вінницької, Рівненської, Хмельницької, Волинської, Чернівецької та Львівської.

Для нас цей турнір став черговою можливістю продемонструвати майстерність наших вихованців. Команда «КДЮСШ з водних видів спорту» під керівництвом тренерів Анастасії та Володимира Гикавих впевнено виступила на дистанціях, здобувши дві золоті, срібну та бронзову медалі.

Наші переможці та призери:

Єгор Гнатюк -золото на дистанції 3000 метрів у байдарці-одиночці.

Анна Лактіна - золото на дистанції 2000 метрів у байдарці-одиночці.

Лілія Пейко - срібло на дистанції 2000 метрів.

Денис Перхалюк - бронза на дистанції 2000 метрів.

Окрім нагород, наші вихованці отримали безцінний досвід змагальної боротьби та нове натхнення для подальших тренувань.

Вітаємо команду з чудовими результатами та бажаємо нових перемог на водних трасах!