28–31 травня 2026 року у місті Вінниця відбувся Чемпіонат України з веслування на марафонські дистанції. Наші спортсмени вкотре довели свою витривалість та майстерність, виборовши три золоті та одну срібну медалі.
Варто зауважити, що марафонські дисципліни є одними з найскладніших у веслуванні: атлети не лише долають великі відстані на воді, а й демонструють швидкість та спритність під час «перебіжок» із човном на суші.
Наші герої на п’єдесталі:
Дар’я Довбня продемонструвала неймовірний результат, ставши триразовою чемпіонкою України:
- Золото у марафонській естафеті (4 х 1,5 км);
- Золото у байдарці-одиночці на дистанції 23 км;
- Золото у байдарці-двійці на дистанції 26 км.
Єгор Гнатюк виборов срібну нагороду у дистанції 3,5 км, яка у веслувальному марафоні вважається марафонським спринтом.
Спортсменів підготували наші тренери-викладачі Володимир та Анастасія Гикаві. Ми пишаємося силою духу наших вихованців та зичимо їм подальших впевнених перемог на нових стартах!